Την Παρασκευή 19/10/2018 πήραμε μέρος στις εκδηλώσεις της Action Aid για τα 20 χρόνια δράσης της στην Ελλάδα. Στις παρακάτω φωτογραφίες “Γκρεμίζουμε” τον τοίχο της αδικίας, της ανισότητας, των διακρίσεων, της βίας!!
Την Παρασκευή 19/10/2018 πήραμε μέρος στις εκδηλώσεις της Action Aid για τα 20 χρόνια δράσης της στην Ελλάδα. Στις παρακάτω φωτογραφίες “Γκρεμίζουμε” τον τοίχο της αδικίας, της ανισότητας, των διακρίσεων, της βίας!!