Δημοσιεύθηκε στην Ανακοινώσεις, Ενημέρωση - Ανακοινώσεις, Φοίτηση

ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ

Αγαπητοί γονείς

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με Υ.Α. θα λειτουργήσουν τμήματα ενισχυτικής διδασκαλίας (πιθανά από τον Ιανουάριο, σε σχολική μονάδα που θα οριστεί εν καιρώ) για μαθητές που υστερούν στους παρακάτω τομείς γνώσης (Νεοελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Αρχαία Ελληνική Γλώσσα και Γραμματεία, Μαθηματικά, Φυσική, Χημεία, Αγγλικά) και έχουν ανάγκη ενισχυτικής διδασκαλίας. Σύμφωνα με την Δ1α/Γ.Π.οικ.69543/31-10-2020, δίνεται η δυνατότητα διενέργειάς τους μέσω τηλεκπαίδευσης, αν χρειαστεί. Όσοι ενδιαφέρεστε, θα πρέπει να υποβάλλετε ηλεκτρονικά στο σχολείο μας συμπληρωμένη την αίτηση- δήλωση μαθημάτων  έως και τις 30-11-2020.

Η Δ/νση

(Παρακαλώ πατήστε πάνω στον υπερσύνδεσμο και με δεξί κλικ κάντε άνοιγμα συνδέσμου, ώστε να διαβάσετε την αίτηση)

ΑΙΤΗΣΗ ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ    Συν3 _Υπόδειγμα_1 αίτησης_δήλωσης μαθημάτων 2020_2021