Σας ενημερώνουμε ότι για τη δημιουργία κωδικού ασφαλείας, μπορείτε να προσέρχεστε στη σχολική μονάδα  από την Τρίτη 21 Ιουνίου ως και την Πέμπτη 30 Ιουνίου. από τις 9:00 έως τις 12:00.  Το password δημιουργείται και καταχωρίζεται αποκλειστικά ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ τον υποψήφιο, καθώς είναι ΑΥΣΤΗΡΑ προσωπικό. Σε περίπτωση εξουσιοδοτημένου από τον υποψήφιο εκπροσώπου, θα κατατίθεται στο Λύκειο η πρωτότυπη…Συνέχεια ανάγνωσης Δημιουργία κωδικού ασφαλείας για την ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.) ΓΕΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και Παράλληλου Μηχανογραφικού Δελτίου (Π.Μ.Δ.) για εισαγωγή σε Δημόσια ΙΕΚ έτους 2022.

ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΤΗΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ

Οι απολυόμενοι μαθητές μπορούν να παραλαμβάνουν από Τετάρτη 22 Ιουνίου 2022 έως και Τετάρτη 29 Ιουνίου 2022,  από τις 9:00 έως τις 12:00, τους τίτλους υποχρεωτικά oι ίδιοι. Σε περίπτωση αδυναμίας ο παραλαβών οφείλει να έχει εξουσιοδότηση για την υπογραφή στο Μητρώο Σχολείου. Η επίδοση των απολυτηρίων μετά την 29-6-2022 θα γίνεται κάθε Πέμπτη που…Συνέχεια ανάγνωσης ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟΛΥΤΗΡΙΩΝ ΤΗΣ Γ΄ ΛΥΚΕΙΟΥ