Διαδικτυακή ενημέρωση για τις σπουδές στο Μάρκετινγκ και την Επικοινωνία από το  Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Σας προωθούμε μήνυμα από το  Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών

Αξιότιμες κυρίες / Αξιότιμοι κύριοι,

Θα θέλαμε να σας γνωρίσουμε πως την Τετάρτη 4 Μαΐου 2022 και ώρα 15:00, το Τμήμα Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών, διοργανώνει ζωντανά διαδικτυακή ενημέρωση για τις σπουδές στο Μάρκετινγκ και την Επικοινωνία.

Η διαδικτυακή εκδήλωση απευθύνεται σε μαθητές 3ης Λυκείου και υποψηφίους πανελληνίων εξετάσεων 2022. Oι ενδιαφερόμενοι θα έχουν την ευκαιρία να πληροφορηθούν για τα αντικείμενα του Τμήματος, τις επαγγελματικές προοπτικές, να λύσουν απορίες και να συζητήσουν τυχόν προβληματισμούς.

Συντονιστές της ενημέρωσης είναι τα μέλη του Τμήματος Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας, κα Καλυψώ Καραντινού, Επίκουρη Καθηγήτρια και κος Δημήτριος Δρόσος, Επίκουρος Καθηγητής.  Θα συμμετέχουν φοιτητές και απόφοιτοι του Τμήματος.

Η πλατφόρμα o σύνδεσμος της ενημέρωσης θα αναρτηθούν την ίδια μέρα στον ιστότοπο του τμήματος.

Αναλυτικές πληροφορίες

URL: https://www.dept.aueb.gr/el/mbc/content/get2knowme-open-day-2022

Παρακαλούμε για τις δικές σας ενέργειες ώστε να ενημερωθούν οι ενδιαφερόμενοι μαθητές.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία και το χρόνο σας!