Λίγο πριν κλείσουν τα σχολεία για τις διακοπές του Πάσχα οι μαθητές της Α΄τάξης μαζί με τα εκτάκια τους ζωγράφισαν μαγιάτικα στεφάνια για να υποδεχτούμε με χρώματα και καλή διάθεση τον προτελευταίο μήνα της φετινής χρονιάς!
Οι μαθητές μας της Α΄ τάξης και οι μαθητές μας της Στ΄τάξης, σε συνεργασία…
Η εκπαιδευτικός εικαστικών
Μάριαν Γιαννοπούλου
Αφήστε μια απάντηση
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.