ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

Αγαπητοί γονείς

Στη νέα σελίδα  ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΞ ΑΠΟΣΤΑΣΕΩΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ  που βρίσκεται στο τέλος του αρχικού μενού του ιστολογίου μας, θα μπορούν οι μαθητές και οι μαθήτριες μας να βρουν εκπαιδευτικό υλικό (επαναληπτικές εργασίες και ασκήσεις στα μαθήματά τους) όλων των τάξεων που θα αναρτούμε οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας. Το υλικό αυτό θα το εμπλουτίζουμε και έτσι θα έχουν τη δυνατότητα να εξασκηθούν στην ύλη που έχουν διδαχθεί τη φετινή σχολική χρονιά.

Σας ευχόμαστε καλή δύναμη και  καλή συνέχεια στις ηλεκτρονικές τάξεις !!

Σύλλογος Διδασκόντων και ο Διευθυντής του Σχολείου