Οι δράσεις του σχολείου μας

Μέσα από την παρακάτω παρουσίαση θα δείτε μέρος των δράσεων του σχολείου μας. Και βέβαια παίρνουμε δύναμη να συνεχίσουμε τις δράσεις μας μέσα από την αμέριστη στήριξη και τη βοήθεια των παρακάτω ανθρώπων-θεσμών που τους ευχαριστούμε θερμά γι’ αυτό.

α. τον Δήμο του Πειραιά και την σχολική επιτροπή για τις όμορφες αλλαγές που συντελέστηκαν στο σχολείο μας.

β. τον σύλλογο των Γονέων που στήριξε αμέριστα κάθε προσπάθειά μας. Ιδιαίτερα την κα Σιγάλα, ταμία του Συλλόγου γονέων, για την προσωπική της εργασία καθ’ όλη τη διάρκεια του καλοκαιριού και την Κα Τσεμπελή, γραμματέα του συλλόγου για την αποδοτική επικοινωνία και επαφή της με τους αρμόδιους φορείς καθώς και την προσφορά αυτοκόλλητων.

γ. την Κα Καστρίτη-Σπηλιώτη για την προσφορά της παρακάτω επιγραφής αλλά και των αυτοκόλλητων που διακόσμησαν το σχολείο μας. Την Κα Μελαγράκη-Αφαντίτη για την προμήθεια έγχρωμου εκτυπωτή για τις ανάγκες του σχολείου μας.

δ. το ΙΚΥ(ίδρυμα κρατικών υποτροφιών) και τον θεσμό των ERASMUS+ προγραμμάτων.

ε. και βέβαια τον Κο Σταφυλά, τον διευθυντή του σχολείου μας που στηρίζει κάθε ενέργειά μας.

Πατήστε την παρακάτω εικόνα να δείτε την παρουσίαση.