Αγιασμός στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου

SAM_0997Στις 11/09/2013 έγινε ο Αγιασμός στο 2ο και 5ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου μαζί μας ήταν και τα νηπιαγωγάκια του 2ου Νηπιαγωγείου Ναυπλίου. Εκτός από τον παπά Γιώργη ήταν μαζί μας φέτος και ο Δήμαρχος  Δήμου Ναυπλιέων κ. Δημήτριος Κωστούρος, που υποσχέθηκε ότι θα φροντίσει για να λυθεί το κτιριακό πρόβλημα που για είκοσι χρόνια απασχολεί το σχολικό μας συγκρότημα, καθώς 420 μαθητές είναι δύσκολο να στεγαστούν μέσα SAM_0996σε αυτό το μικρό χώρο που διαθέτουμε. Τον Αγιασμό παρακολούθησε και η υπεύθυνη Σχολικών Δραστηριοτήτων κ. Ελένη Μάρα.Τα πρωτάκια μας τα είχαν λίγο χαμένα για τα πολλά παιδιά που έβλεπαν τριγύρω τους.

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ! ΣΑΣ ΥΠΟΣΧΟΜΑΣΤΕ ΠΩΣ ΘΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΦΡΟΝΤΙΖΟΥΜΕ!

Κατηγορίες: ΝΕΑ. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.

Ένα σχόλιο στο Αγιασμός στο 2ο Δημοτικό Σχολείο Ναυπλίου

1. Ο/Η ειρηνη κατσουδα λέει:

παει περασε και αυτο το καλοκαιρι τωρα εμεις ειμαστε τα εκτακια εμεις ειμαστε οι νταηδες και εμεις ειμαστε τα εκτακια

Τα σχόλια έχουν κλείσει.