Προκήρυξη δημόσιου πλειοδοτικού διαγωνισμού για τη μίσθωση του κυλικείου του 27ου Δημοτικού σχολείου Τρικάλων

Σας ενημερώνουμε ότι εκδόθηκε η προκήρυξη δημόσιου πλειοδοτικού διαγωνισμού με ενσφράγιστες προσφορές για την μίσθωση του κυλικείου του 27ου Δημοτικού σχολείου Τρικάλων.

Ο χρόνος κατάθεσης των δικαιολογητικών είναι από Παρασκευή 23/8/2024 έως Παρασκευή 20/9/2024 και ώρες 09:00 – 14:15 μ.μ.

Ο διαγωνισμός θα γίνει στο χώρο όπου στεγάζεται η σχολική επιτροπή Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Τρικκαίων στη δ/νση: Γαριβάλδη 8 Τρίκαλα την 23η Σεπτεμβρίου 2024 ημέρα Δευτέρα,

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να προμηθευτείτε την προκήρυξη του διαγωνισμού από τη Διεύθυνση του σχολείου, όπως επίσης και από τον χώρο που στεγάζεται η σχολική επιτροπή Πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Τρικκαίων.