Εγγραφή μαθητών της Στ΄ Τάξης στο Γυμνάσιο–Στοιχεία διεύθυνσης κατοικίας

ΓυμνάσιοΑγαπητοί γονείς των μαθητών της ΣΤ’ τάξης

Σας ενημερώνουμε ότι προκειμένου να γίνει η κατανομή των μαθητών της ΣΤ’ τάξης του σχολείου μας στα γυμνάσια παρακαλούμε να συμπληρώσετε και να προσκομίσετε έως την Τετάρτη 6-12-2023 δύο (2) υπεύθυνες δηλώσεις μονίμου κατοικίας, μία από τον κάθε γονέα, συνοδευόμενες από σχετικό αποδεικτικό (πρόσφατο λογαριασμό ηλεκτρικού ρεύματος, οικιακό τιμολόγιο οποιουδήποτε παρόχου ή πρόσφατο λογαριασμό ΕΥΔΑΠ ή ενοικιαστήριο κατοικίας μέσω TAXISNET ή σε περίπτωση φιλοξενίας την τελευταία υποβληθείσα φορολογική δήλωση με διαγεγραμμένα τα οικονομικά στοιχεία). Τα αποδεικτικά μόνιμης κατοικίας θα πρέπει να είναι στο όνομα ενός εκ των δύο κηδεμόνων.

Δείτε εδώ τις σχετικές δηλώσεις:

Δήλωση α’ κηδεμόνα

Δήλωση β’ κηδεμόνα

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Σχ. έτος 2023-2024. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.