Αρχείο ημέρας 7 Ιανουαρίου 2019

Ενημερωτικές και επιμορφωτικές συναντήσεις Καθηγητών Γυμνασίων αρμοδιότητας του 1ου ΠΕ.ΚΕ.Σ. ,με επιστημονικά υπεύθυνο ΣΕΕ την κα Αικατερίνη Γληνού, Ιαν 2018 (έγγραφο)

Κατηγορίες: Γυμνάσια | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημερωτικές και επιμορφωτικές συναντήσεις Καθηγητών Γυμνασίων ΠΕ03, με επιστ. υπ. την ΣΕΕ Αικ. Γληνού

Ενημερωτικές Επιμορφωτικές συναντήσεις ΠΕ11/Δ.Ε.

Ενημερωτικές και επιμορφωτικές συναντήσεις Καθηγητών ΠΕ11-Φυσικής Αγωγής Γυμνασίων/ΓΕΛ/ΕΠΑΛ-ΕΚ αρμοδιότητας του 1ου ΠΕ.ΚΕ.Σ. Αττικής, Ιανουάριο 2019, από Σ.Σ.Ε. ΠΕ11 Κωναταντίνου Κουμιουγτζή ( έγγραφο )

Κατηγορίες: ΓΕ.Λ., Γυμνάσια, ΕΠΑ.Λ.-Ε.Κ. | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ενημερωτικές Επιμορφωτικές συναντήσεις ΠΕ11/Δ.Ε.

Ειδική συνεδρία ΠΕ82 σε συνέδριο ΤΠΕ, Απρίλιο 2019

Συμμετοχή του ΣΕΕ ΠΕ82 Ευστάθιου Ζωγόπουλου, σε ειδική συνεδρία εκπαιδευτικών κλάδου ΠΕ82 (Μηχανολόγων) στο 10ο Πανελλήνιο Συνέδριο των Εκπαιδευτικών για τις ΤΠΕ, Απρίλιο 2019 ( αρχείο )

Κατηγορίες: ΕΠΑ.Λ.-Ε.Κ. | Ετικέτες: | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Ειδική συνεδρία ΠΕ82 σε συνέδριο ΤΠΕ, Απρίλιο 2019