Αρχική » Γενικά » Επιλογή πρακτορείου 4ημερης εκδρομής της Γ’ Γυμνασίου

Επιλογή πρακτορείου 4ημερης εκδρομής της Γ’ Γυμνασίου

ΠΡΑΞΗ 10

ΘΕΜΑ: «ΕΠΙΛΟΓΗ ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟΥ 4ΗΜΕΡΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ Γ΄ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ»

Στις Συκιές, σήμερα Δευτέρα 05 /02/2018 και ώρα 14.00 συνήλθε στο γραφείο της Διεύθυνσης του σχολείου επιτροπή αποτελούμενη από

1. τη Διευθύντρια, κα Ζαφειριάδου Κορνηλία,
  2.  την εκπρόσωπο του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, κα Λαζαρίδου Σοφία,
  3.  τη συνοδό – εκπαιδευτικό, κα Τσιούντου Πηγή,
  4. τη συνοδό – εκπαιδευτικό, κα Κοντογιάννη Μαρία,
  5. το προεδρείο του 15μελούς συμβουλίου, αποτελούμενο από τους/τις Κρεμμύδα Αθ., Μαλακού  Στ., Τζιωρτζίδη   Κ.

με σκοπό να ανοίξει τις προσφορές των πρακτορείων που κατατέθηκαν στο σχολείο για την 4ήμερη εκδρομή της Γ΄ Γυμνασίου   σε Ιωάννινα- Κέρκυρα και να επιλέξει την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη.

Μετά το άνοιγμα των προσφορών και την παροχή διευκρινήσεων από τα ταξιδιωτικά γραφεία, επιλέχθηκε ως οικονομικότερη η προσφορά του ZORPIDIS travel agencies   με τιμή 109 ευρώ/άτομο (ημιδιατροφή).

Για το σκοπό αυτό συντάχθηκε η παρούσα πράξη και υπογράφεται:

Η ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑ                                                                    ΤΑ ΜΕΛΗ

Λαζαρίδου Σοφία

Τσιούντου Πηγή

ΖΑΦΕΙΡΙΑΔΟΥ Κ.                                                         Κοντογιάννη Μαρία

Κρεμμύδας  Αθ.,

Μαλακού  Στ.,