Αρχική » 2014 » Ιούνιος

Αρχείο μηνός Ιούνιος 2014

Η εκδήλωση για την ολοκλήρωση του προγράμματος eTwinning!!

etwinn

Στις 20 Μαΐου 2014, τελευταία μέρα της φετινής σχολικής χρονιάς, οι μαθητές των τμημάτων Α3, Β1 και Γ1 που συμμετείχαν στο πρόγραμμα eTwinning που υλοποιήθηκε τη φετινή σχολική χρονιά στο σχολείο μας, οργάνωσαν έναν Ευρωπαϊκό μπουφέ με εδέσματα από 3 διαφορετικές χώρες (Ελλάδα, Γαλλία και Αγγλία). Μπράβο παιδιά, ήταν όλα υπέροχα!

Εγγραφές μαθητών για το σχ.ετος 2014-15

Τα απαραίτητα δικαιολογητικά για την εγγραφή των μαθητών στην Α’ γυμνασίου:

1. Πρόσφατο πιστοποιητικό γέννησης
  2. 2 φωτογραφίες
  3. Ατομικό δελτίο υγείας
  4. Δήλωση β’ ξένης γλώσσας

Οι εγγραφές πραγματοποιούνται από τη Δευτέρα 23/06 έως την Δευτέρα 30/06 και κατά τις ώρες 8:00-14:00.