Αρχική » 2009 » Ιανουάριος

Αρχείο μηνός Ιανουάριος 2009

Καλωσόρισμα!

Καλωσήρθατε στο ιστολόγιο του 1ου Γυμνασίου Συκεών Θεσσαλονίκης!

Το blog μας δημιουργήθηκε με σκοπό τη διαρκή ενημέρωση των μαθητών, των εκπαιδευτικών, των γονεών και κάθε ενδιαφερομένου για τα νέα του σχολείου μας.

Καθημερινά θα σας κρατάμε ενήμερους σχετικά με τις εκδηλώσεις που πραγματοποιούνται στο σχολείο μας, τις δραστηριότητές μας, τις διακρίσεις των μαθητών μας, και άλλα επίκαιρα ζητήματα που απασχολούν τη μαθητική μας κοινότητα!