Αρχική Σελίδα

καλό καλοκαίρι

Κ Α Λ Ο    Κ Α Λ Ο Κ Α Ι Ρ Ι!

Καλώς ήρθατε στο ιστολόγιο του 9ου Δημοτικού Σχολείου Θεσσαλονίκης. Το ιστολόγιο φιλοδοξεί να γίνει χώρος ενημέρωσης και επικοινωνίας μεταξύ των εκπαιδευτικών του σχολείου, των μαθητών και των κηδεμόνων αλλά και της ευρύτερης τοπικής κοινωνίας. Μέσα από τις σελίδες του ενημερώνεστε για τις προγραμματισμένες και υλοποιηθείσες δράσεις του σχολείου, για τις ανακοινώσεις εμπλεκόμενων με την εκπαίδευση φορέων, για χρήσιμους συνδέσμους κ.α. Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας για τις δικές σας προτάσεις, τους προβληματισμούς σας αλλά και για οποιοδήποτε θέμα αφορά τη λειτουργία του σχολείου και τη θέση του στην τοπική κοινότητα.

H θέση μας στον χάρτη σε μορφή εικόνας. Για να τη δείτε στο google maps πατήστε εδώ