Αρχική » Χωρίς κατηγορία » Ενημέρωση για τη λειτουργία του σχολείου το μήνα Νοέμβριο

Ενημέρωση για τη λειτουργία του σχολείου το μήνα Νοέμβριο

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε για τη λειτουργία του σχολείου μας κατά το μήνα Νοέμβριο:

• Τρίτη 10 Νοεμβρίου και ώρα 2:05 μ.μ σας περιμένουμε στο σχολείο για ενημέρωση σχετικά με την πρόοδο των παιδιών σας.

• Δευτέρα 16 Νοεμβρίου. Οι μαθητές των τάξεων Α΄, Β΄, Γ΄ και Δ΄ θα παρακολουθήσουν τη γιορτή του Πολυτεχνείου που οργανώνουν οι μαθητές της Ε΄τάξης κατά τη διάρκεια των μαθημάτων τους. Το σχολείο (πρωινό και ολοήμερο πρόγραμμα) θα λειτουργήσει κανονικά.

• Τρίτη 17 Νοεμβρίου. Οι μαθητές της ΣΤ΄τάξης και οι γονείς των μαθητών της Ε΄τάξης θα παρακολουθήσουν τη γιορτή του Πολυτεχνείου. Ώρα προσέλευσης: 8:10 π.μ Ώρα αποχώρησης: 10:15 π.μ. Το σχολείο, πρωινό και ολοήμερο, δε θα λειτουργήσει

• Τετάρτη, 25 Νοεμβρίου το σχολείο δε θα λειτουργήσει επειδή την ημέρα εκείνη, έχει δοθεί άδεια στους εκπαιδευτικούς προκειμένου να συμμετάσχουν στην εκλογοαπολογιστική Γενική Συνέλευση του τοπικού συλλόγου Εκπαιδευτικών Π.Ε «Ο ΠΕΡΙΚΛΗΣ»