Παρουσίαση του προγράμματος «Αειφορική Διαχείριση των μνημείων Θεσσαλονίκης – Κωνσταντινούπολης»

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας καλούμε στην παρουσίαση του προγράμματος Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης με τίτλο «Αειφορική Διαχείριση των μνημείων Θεσσαλονίκης – Κωνσταντινούπολης», το οποίο υλοποιήθηκε σε συνεργασία με το 8ο Δημοτικό Σχολείο Σταυρούπολης και θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Θέατρο Σταυρούπολης την Πέμπτη, 12 Ιουνίου στις 20:00, στα πλαίσια του Φεστιβάλ Παιδείας του Δήμου Παύλου Μελά.

Ιωάννης Μπαλής

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, Δράσεις, Δραστηριότητες σχολικού έτους 2013-2014, Εργασίες. Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.