Πριν λίγες μέρες έφτασε στο mail μου μία πρόσκληση για συνέντευξη. Μία από τις ερωτήσεις ήταν άνθρωποι που σας εμπνέουν. Σκάλωσα λίγο. Είχα αρκετούς. Ας αρχίσουμε από το δάσκαλο του Φουρφουρά, Άγγελο Πατσιά. Ακούστε τον και τα λέμε.
Ιούν
28
2012
![]() ![]() Για ένα ανοιχτό σχολείοΑναρτήθηκε από terracomputerata στο εκπαιδευτικοί, σχολείο, με ετικέτες: TED |
Αφήστε μια απάντηση
Για να σχολιάσετε πρέπει να συνδεθείτε.