Άρθρα για 5, Ιούνιος 2019

Σας ενημερώνω ότι  ότι λόγω της απογευματινής εορτής του σχολείου μας και κάνοντας χρήση του άρθρου 16 παράγραφος 10 του προεδρικού διατάγματος 79, τη Δευτέρα 10 Ιουνίου τα μαθήματα του σχολείου μας θα διακοπούν στις 10.45  και στη συνέχεια τα παιδιά θα σχολάσουν και θα επιστρέψουν το απόγευμα της ίδιας ημέρας για την πραγματοποίηση της εορτής. Για το… (συνέχεια…)

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες των μαθητών του σχολείου μας Σας ανακοινώνω ότι με απόφαση του Αναπληρωτή Διευθυντή της Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Καβάλας την Τρίτη 11 Ιουνίου 2019  το σχολείο μας δεν θα λειτουργήσει και θα παραμείνει κλειστό  όπως δεν θα λειτουργήσει κανένα Δημοτικό Σχολείο και κανένα Νηπιαγωγείο σε ολόκληρο το  Νομό Καβάλας.  Την Τρίτη 11  Ιουνίου  θα πραγματοποιηθεί  η… (συνέχεια…)