Καλώς ήλθατε!

Σας καλωσορίζουμε στο νέο ιστότοπο του 1ου Νηπιαγωγείου Πυλίου της Κω!

Μετά από πολλά χρόνια παρουσίας και δραστηριοποίησης μας στο https://nipiagwgeiapylioukw.blogspot.com/ αποφασίσαμε να δημιουργήσουμε ένα καινούριο ιστότοπο ακόμα πιο εμπλουτισμένο, όπου θα μπορείτε να διαβάζετε ανακοινώσεις που αφορούν σε όλους, να ενημερώνεστε σχετικά με το εκπαιδευτικό πρόγραμμα του σχολείου μας, να βρίσκετε διάφορες προτάσεις δραστηριοτήτων για γονείς και παιδιά όπως και υλικό για περαιτέρω χρήση από εσάς!

Ελπίζουμε και φιλοδοξούμε ο νέος μας ιστότοπος να γίνει ένα δίαυλος επικοινωνίας με τους γονείς και τα παιδιά ειδικά σε μέρες όπως αυτές που διανύουμε που είναι δύσκολες και πρωτόγνωρες για όλους μας…

Σας ευχόμαστε καλή περιήγηση και να μην ξεχάσετε να έχετε πάνω σας το πιο σημαντικό “όπλο”, το χαμόγελο σας !!!

3 σχόλια στο “Καλώς ήλθατε!

1. Γεια σας, αυτό είναι ένα σχόλιο.
    Για να ξεκινήσετε με την έγκριση, επεξεργασία και διαγραφή σχολίων, παρακαλώ επισκεφθείτε την οθόνη Σχόλια στον Πίνακα Ελέγχου.
    Τα άβαταρ των σχολιαστών προέρχονται από το Gravatar.

2. Καλοτάξιδο!!! Καλή αρχή, καλή συνέχεια με έμπνευση και αγάπη προς όλα τα παιδιά μας!!

3. Συγχαρητήρια!!! Πολύ προσεγμένο και όμορφο. Εύχομαι να έχετε πολύ διάθεση και δημιουργικότητα ώστε να βοηθάτε όχι μόνο τους μικρούς μαθητές αλλά και συναδέλφους με τις αναρτήσεις σας.

Τα σχόλια είναι κλειστά.