Καλώς Ήρθατε

Συγγραφέας: Νηπιαγωγείο Πλαταμώνα | Κατηγορία Χωρίς κατηγορία | , στις 03-04-2015

Πλαταμώνα

Η γνώση στη ζωή μας δεν πρέπει να αποτελεί μόνο σκοπό

αλλά και ένα μεγάλο μέσο για να καλυτερεύσουμε το μέλλον μας.

Αντισθένης

Στον ιστότοπό μας μπορείτε να βρείτε πληροφορίες για το Νηπιαγωγείο και οτιδήποτε άλλο αφορά στη σχολική ζωή, ανακοινώσεις, σχολικές εκδηλώσεις, φωτογραφικό υλικό κ.α, επιλέγοντας τα αντίστοιχα πεδία από το κεντρικό μενού στην κορυφή της σελίδας.

Αρχείο άρθρων για κάθε μήνατελευταίες καταχωρήσεις καθώς και οι κατηγορίες των άρθρων, περιέχονται στην δεξιά πλευρά του ιστολογίου μας.

Μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας μέσω των στοιχείων επικοινωνίας που βρίσκονται στην κορυφή της σελίδας, καθώς επίσης και να υποβάλλετε τα σχόλιά σας.

Σας ευχαριστούμε θερμά για την επίσκεψή σας στο ιστολόγιό μας!

Καλή πλοήγηση!

(2)

• Ο/Η Ανώνυμος λέει:

Πολύ καλή δουλειά. Συγχαρητήρια για όλοι την δουλειά που κάνατε.

• Αλλαγή μεγέθους γραμματοσειράς