ΠΡΟΣΟΜΕΙΩΤΗΣ ΣΕΙΣΜΟΥ

Συγγραφέας: nipapadim | Κατηγορία ΡΟΜΠΟΤΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ | , στις 17-03-2020

Το βίντεο «ΠΡΟΣΟΜΕΙΩΤΗΣ ΣΕΙΣΜΟΥ» δημιουργήθηκε στα πλαίσια του προγράμματος «ΡΟΜΠΟΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ» από  τους μαθητές και τις μαθήτριες της Στ΄ τάξης (Σχ. έτος 2018 – 2019) του Μειονοτικού Δημοτικού Σχολείου Μύκης.

Ο  προσομειωτής σεισμού δημιουργήθηκε βάση των οδηγιών που παρέχονται από το λογισμικό We Do 2.0 .

Οι εικόνες και η μουσική που χρησιμοποιήθηκαν για τη δημιουργία του βίντεο είναι ελεύθερα ως προς τη χρήση και δεν απαιτείται η αναφορά του δημιουργού.

Βίντεο Προσομειωτής σεισμού