Διακοπή μαθημάτων αύριο 15/10/2021 λόγω κακοκαιρίας.

Αγαπητοί γονείς σας ενημερώνουμε πως αύριο Παρασκευή 15 Οκτωβρίου 2021, λόγω κακοκαιρίας και για προληπτικούς λόγους δεν θα λειτουργήσει το Σχολείο μας με απόφαση του Δημάρχου Ζακύνθου. Την Δευτέρα , πρώτα ο Θεός κανονικά η λειτουργία.   Ευχαριστώ πολύ, η νηπιαγωγός.

Εργαστηρια Δεξιοτήτων 1ος άξονας

Στα Εργαστήρια Δεξιοτήτων που γίνονται πρώτη φορά φέτος από τον 1ο άξονα επιλέξαμε την Θεματική Κατεύθυνση : Οδική Ασφάλεια- Αυτομέριμνα- Κυκλοφοριακή Αγωγή– 1) Κυκλοφορώ με ασφάλεια ως πεζός ή επιβάτης ή οδηγός, βλέπω- ακούω – προσέχω στο δρόμο για να είμαι ασφαλής!!! (Πρόγραμμα Ι.Ε.Π. Οι ιππότες της Οδικής Ασφάλειας! )

Θεματική που θα δουλέψουμε κατά

» Διαβάστε όλο το άρθρο