Το Μουσικό Σχολείο Άρτας στο 3ο Εργασιακό πρωτάθλημα μπάσκετ του Δήμου Αρταίων

IMG 7005

Την Πέμπτη 26-5-2022 εκπαιδευτικοί από το Μουσικό Σχολείο Άρτας συμμετείχαν στην ομάδα μπάσκετ της ΕΛΜΕ Άρτας, που πραγματοποίησε τον πρώτο της αγώνα απέναντι στην ομάδα των Τ.Ε. Μηχανικών, στο πλαίσιο του 3ου εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ του Δήμου Αρταίων. Συνάδελφοι καλή συνέχεια και καλή επιτυχία!

IMG 7357

Την Τετάρτη 01-6-2022 εκπαιδευτικοί από το Μουσικό Σχολείο Άρτας συμμετείχαν στην ομάδα μπάσκετ της ΕΛΜΕ Άρτας, που πραγματοποίησε τον δεύτερό αγώνα της απέναντι στην ομάδα των Λογιστών – Τραπεζικών, στο πλαίσιο του 3ου εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ του Δήμου Αρταίων.

Την Πέμπτη 16-6-2022 εκπαιδευτικοί από το Μουσικό Σχολείο Άρτας συμμετείχαν στην ομάδα μπάσκετ της ΕΛΜΕ Άρτας, που πραγματοποίησε τον τρίτο αγώνα της απέναντι στην ομάδα: “Κοτόπουλα Άρτας”στο πλαίσιο του 3ου εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ του Δήμου Αρταίων.

bakset Elme 16 6 basket elme 16 6

Την Τρίτη 21-6-2022 εκπαιδευτικοί από το Μουσικό Σχολείο Άρτας συμμετείχαν στην ομάδα μπάσκετ της ΕΛΜΕ Άρτας, που πραγματοποίησε τον τέταρτο αγώνα της απέναντι στην ομάδα: “Δήμος Αρταίων”στο πλαίσιο του 3ου εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ του Δήμου Αρταίων.
Viber 2022 06 22 11 15 54 631
Την Πέμπτη 23-6-2022 εκπαιδευτικοί από το Μουσικό Σχολείο Άρτας συμμετείχαν στην ομάδα μπάσκετ της ΕΛΜΕ Άρτας, που πραγματοποίησε τον πέμπτο αγώνα της απέναντι στην ομάδα: “Π.Ε. Άρτας”στο πλαίσιο του 3ου εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ του Δήμου Αρταίων.
(Π.Ε. Άρτας – Εκπαιδευτικοί Δ.Ε. Άρτας: 36 – 52)
IMG 8385
Την Πέμπτη 30-6-2022 η ομάδα μπάσκετ της ΕΛΜΕ Άρτας πραγματοποίησε τον έκτο και τελευταίο αγώνα της απέναντι στην ομάδα της Αστυνομίας, στο πλαίσιο του 3ου εργασιακού πρωταθλήματος μπάσκετ του Δήμου Αρταίων.
Καλό καλοκαίρι συνάδελφοι και του χρόνου!
IMG 8452