Συγχαρητήρια στους επιτυχόντες και στις επιτυχούσες!

20220124122702 17x12cm 40824 3Η Διευθύντρια κ. Μπουμπουρέκα Παρασκευή και ο Σύλλογος Διδασκόντων-Διδασκουσών του Γενικού Λυκείου Σερβίων, με ιδιαίτερη χαρά και υπηρηφάνεια, συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριες του Σχολείου μας που εισήχθησαν σε Σχολές της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης και σε Σχολές Ανώτερης Επαγγελματικής Κατάρτισης.

Η επιτυχία τους αποτελεί τη δικαίωση του αγώνα και της προσπάθειας των παιδιών, καθώς και των άξιων εκπαιδευτικών του Σχολείου μας που στάθηκαν αρωγοί και έθεσαν τις βάσεις για το μέλλον των μαθητών και μαθητριών μας.

Συγχαίρουμε επίσης θερμά τις οικογένειες που ήταν δίπλα στα παιδιά και στήριξαν τον αγώνα τους.

Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Γενικού Λυκείου Σερβίων πέτυχαν σε ποσοστό 100% την εισαγωγή τους σε Σχολές της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης και σε Σχολές Ανώτερης Επαγγελματικής Κατάρτισης.

Αγαπητά μας παιδιά, ευχόμαστε σε όλους και όλες καλή επιτυχία στις σπουδές σας και στη ζωή σας.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/07/26/sygcharitiria-stoys-epitychontes-kai-stis-epitychoyses/