Σε κλίμα χαράς αλλά και συγκίνησης πραγματοποιήθηκε η γιορτή αποφοίτησης της Γ’ τάξης του Γενικού Λυκείου Σερβίων. Το βράδυ της Τετάρτης 12/06/2024, τελευταία ημέρα των εξετάσεων, εκπαιδευτικοί, γονείς και παιδιά μοιράστηκαν ιστορίες από τη σχολική πορεία τους, αντάλλαξαν ευχές και παρακολούθησαν σε βίντεο τις ωραιότερες στιγμές της μαθητικής τους διαδρομής. Η Διευθύντρια του Σχολείου στη …
13 Ιουνίου 2024 αρχείο
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/06/13/giorti-apofoitisis-tis-g-039-lykeioy-sch-etoys-2023-2024/
Πρόσφατα σχόλια