Επιλογή Τουριστικού Γραφείου για εκδρομή στο Μέτσοβο

Στα Σέρβια και στο γραφείο της Διευθύντριας του Γενικού Λυκείου Σερβίων την Τετάρτη 03/04/2024 και ώρα 12.30 η διευθύντρια του Σχολείου έχοντας υπόψη την κοινή 20883/ΓΔ4/12-02-2020 ΦΕΚ 456/τ. Β/13-02-2020 «Εκδρομές – Εκπαιδευτικές Επισκέψεις και Μετακινήσεις Μαθητών /-τριών Δημοσίων και Ιδιωτικών Σχολείων Δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης εντός και εκτός της χώρας» συγκάλεσε σε συνεδρίαση την επιτροπή αξιολόγησης των προσφορών.

Κατατέθηκαν εμπρόθεσμα οι εξής προσφορές:

1. Στογιάννης Travel
  2. Travel for You
  3. Hermes Tours

Η επιτροπή αφού διαπίστωσε την ύπαρξη απαρτίας προχώρησε στην αποσφράγιση των προσφορών για την επιλογή αναδόχου τουριστικού γραφείου που θα αναλάβει την υλοποίηση της εκδρομής:

1. Στογιάννης Travel 450 ευρώ

2. Travel for You: 650 ευρώ

3. Hermes Tours: 420 ευρώ.

Η επιτροπή αποφάσισε την ανάθεση στο τουριστικό γραφείο Hermes Tours.

Παρασκευή Μπουμπουρέκα

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/04/03/epilogi-toyristikoy-grafeioy-gia-ekdromi-sto-metsovo/