Στην τελική εκδήλωση του προγράμματος Active citizens fund με τίτλο “YOUTH REACTION” (Youth in Remote areas become ACTive citizens and take actiON) και με θέμα “Δρώντας για τον τόπο μου” που πραγματοποιήθηκε στις 11/03/2024 παραβρέθηκε το Γενικό Λύκειο Σερβίων. Οι μαθητές και οι μαθήτριες του Σχολείου μας ενημερώθηκαν για τον τρόπο που μπορούν να εμπλακούν …
19 Μαρτίου 2024 αρχείο
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/03/19/symmetochi-toy-genikoy-lykeioy-servion-stin-ekdilosi-toy-programmatos-active-citizens-fund-me-titlo-quot-youth-reaction-quot/
Πρόσφατα σχόλια