Έπαινο και θερμό μήνυμα απέστειλε το “Χαμόγελο του Παιδιού” προς το Γενικό Λύκειο Σερβίων για τη συμμετοχή των μαθητών και μαθητριών στην εκστρατεία “Μίλα Τώρα” ενάντια στο bullying η οποία βρίσκεται αναρτημένη στην ιστοσελίδα του Χαμόγελου εδώ Περισσότερες Πληροφορίες για τη συμμετοχή του Γενικού Λυκείου Σερβίων δείτε εδώ “Αγαπητές μαθήτριες, Αγαπητοί μαθητές, Αγαπητοί εκπαιδευτικοί,
14 Μαρτίου 2024 αρχείο
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/03/14/epainos-toy-chamogeloy-toy-paidioy-gia-ti-symmetochi-toy-genikoy-lykeioy-servion-stin-ekstrateia-quot-mila-tora-quot-enantia-sto-bullying/
Πρόσφατα σχόλια