Το Γενικό Λύκειο Σερβίων “Ζήσης Σωτηρίου” ενάντια στο Bullying. Πρόγραμμα “Μίλα Τώρα” – 6 Μαρτίου: Πανελλήνια Ημέρα κατά της Σχολικής Βίας και του Εκφοβισμού Στο Γενικό Λύκειο Σερβίων υπάρχει μηδενική ανοχή σε φαινόμενα εκφοβισμού. Όπως λένε και τα παιδιά στο βίντεο που έφτιαξαν “Εδώ δεν περνάει ο εκφοβισμός”! 3 αφίσες με τους τίτλους “STOP BULLYING …
5 Μαρτίου 2024 αρχείο
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/03/05/symmetochi-toy-gel-servion-stin-ekstrateia-mila-tora-toy-chamogeloy-toy-paidioy-enantia-ston-scholiko-ekfovismo/
Πρόσφατα σχόλια