Στην Τηλεσυνάτηση εργασίας των Προέδρων των Επιτροπών Διεπιστημονικής Υποστήριξης (Ε.Δ.Υ) με το ΚΕΔΑΣΥ Κοζάνης που πραγματοποιήθηκε στις 27/02/2024 συμμετείχε η Πρόεδρος της Ε.Δ.Υ του Γενικού Λυκείου Σερβίων κ. Βιβή Μπουμπουρέκα. Οι Επιτροπές Διεπιστημονικής Υποστήριξης (Ε.Δ.Υ) των σχολείων συγκροτούν τα Σχολικά Δίκτυα Εκπαιδευτικής Υποστήριξης (Σ.Δ.Ε.Υ.) και έχουν στόχο την ενδυνάμωση και την προώθηση της συνεργασίας, καθώς …
28 Φεβρουαρίου 2024 αρχείο
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/02/28/enimerotiki-tilesynantisi-ergasias-ton-proedron-e-d-y-me-to-kedasy-kozanis/
Φεβ 28 2024
Ενημέρωση για την Εθελοντική Αιμοδοσία από το Κέντρο Υγείας Σερβίων
Σε συνεργασία με το Κέντρο Υγείας Σερβίων διοργανώθηκε ενημέρωση για την Εθελοντική Αιμοδοσία στο Γενικό Λύκειο Σερβίων στις 27/02/2024. Οι νοσηλεύτριες του Κ.Υ. Σερβίων κ. Φουντουκίδου Σοφία και Καζαντζίδου Νικητία ενημέρωσαν μαθητές και εκπαιδευτικούς για την αξία της προσφοράς αίματος. Οι ομιλήτριες εστίασαν στην ανεκτίμητη αξία της δωρεάς αίματος στην κοινωνία μας και στη σπουδαιότητα του …
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/lykservi/2024/02/28/enimerosi-gia-tin-aimodosia-apo-to-kentro-ygeias-servion/
Πρόσφατα σχόλια