Γενικό Λύκειο Ασβεστοχωρίου Θεσσαλονίκης

ΣΕΠ Συμπλήρωσης του Μηχανογραφικού Δελτίου 2024

Λήψη αρχείου

A. Ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου ΓΕΛ/ΕΠΑΛ (Μ.Δ) 2024 Β. Ηλεκτρονική υποβολή Παράλληλου Μηχανογραφικού (Π.Μ.Δ) 2024 Γ. Βεβαίωση Συμμετοχής για τις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ ή ΕΠΑΛ 2024 Δ. Παραμονή εκπαιδευτικών στα Λύκεια.

Λήψη αρχείου

Πρόσκληση σε διαδικτυακή ενημερωτική Ημερίδα για τη Συμπλήρωση του Μηχανογραφικού Δελτίου και του Παράλληλου Μηχανογραφικού Δελτίου

Λήψη αρχείου

Ενημέρωση σχετικά με συμπληρωματική προκήρυξη διαγωνισμού για την εισαγωγή στις Στρατιωτικές Σχολές, με το σύστημα των εξετάσεων σε πανελλαδικό επίπεδο, το ακαδημαϊκό έτος 2024-2025, όσον αφορά τον αριθμό εισακτέων

Λήψη αρχείου

Ενημέρωση για την «Ηλεκτρονική Αίτηση εγγραφής, ανανέωσης εγγραφής ή μετεγγραφής μαθητών/τριών, για το σχολικό έτος 2024-2025»

Πανελλαδικές Εξετάσεις 2024: Ενημέρωση μέσω Κινητού Τηλεφώνου

Σας ενημερώνουμε ότι στον σύνδεσμο https://smsresults.minedu.gov.gr/ μπορούν οι υποψήφιοι να δηλώσουν τον αριθμό κινητού τηλεφώνου όπου θα λάβουν με SMS τους βαθμούς των Πανελλαδικών.

“Η υπηρεσία θα είναι διαθέσιμη από τις 17 Ιουνίου έως και τις 25 Ιουνίου 2024. Η είσοδος πραγματοποιείται με τα στοιχεία συμμετοχής στις Πανελλαδικές Εξετάσεις. Με την εγγραφή τους, οι υποψήφιοι θα έχουν τη δυνατότητα να ενημερωθούν με γραπτό μήνυμα SMS για τη βαθμολογία τους στις Πανελλαδικές Εξετάσεις 2024 όσο και τη Σχολή/Τμήμα Επιτυχίας τους.”

Ευχαριστήρια Επιστολή

Λήψη αρχείου

Δημιουργία κωδικού ασφαλείας για την ηλεκτρονική υποβολή Μηχανογραφικού Δελτίου (Μ.Δ.) ΓΕΛ για εισαγωγή στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και Παράλληλου Μηχανογραφικού Δελτίου (Π.Μ.Δ.) για εισαγωγή σε Δημόσιες Σ.Α.Ε.Κ. (πρώην Ι.Ε.Κ.) έτους 2024.

Λήψη αρχείου

Ετήσια Έκθεση Εσωτερικής Αξιολόγησης του Εκπαιδευτικού Έργου της Σχολικής Μονάδας (έτος αναφοράς: 2023-2024)

Λήψη αρχείου

Ενημέρωση Λυκείων για την συμπλήρωση του Μηχανογραφικού Δελτίου Εισαγωγής στην Τριτοβάθμια Εκπαίδευση και του Παράλληλου Μηχανογραφικού για την Εισαγωγή στα Δημόσια Σ.Α.Ε.Κ. 2024