ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ !

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΕΔΩ !!

Προκήρυξη για  εισαγωγή σπουδαστών_σπουδαστριών στις ΑΕΝ ακαδημαϊκού έτους 2018_2019

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ_2018 ΜΕ ΑΔΑ 64ΒΥ4653ΠΣ-2ΛΤ

ΕΥΧΗΤΉΡΙΟ ΜΉΝΥΜΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΏΝ ΕΞΕΤΆΣΕΩΝ !!!!!

Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΙΔΑΣΚΟΝΤΩΝ ΤΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

ΈΥΧΕΤΑΙ ΣΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΤΑΔΙΟΔΡΟΜΙΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ !!!

«Έχεις τα πινέλα, έχεις τα χρώματα, ζωγράφισε τον παράδεισο και μπες μέσα.»

Νίκος Καζαντζάκης

ΕΙΔΙΚΟ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2018

ΟΡΙΣΜΟΣ ΧΩΡΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ  ΕΙΔΙΚΟΥ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ

ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ 2018

Ως  χώρος λειτουργίας του Ειδικού Εξεταστικού Κέντρου Πανελλαδικών Εξετάσεων 2018 ορίζεται η κάτωθι σχολική μονάδα.

ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΦΑΞ
1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Κομνηνών 1-5, Ρόδος 22410 29653 22410 31912

Προκήρυξη Επιλογής Σπουδαστών-τριών για σχολές Πυροσβεστικής Ακαδημίας 2018.

ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ !!!

Προκήρυξη Π.Σ. Πανελλαδικές 2018 ΨΦΘΜ465ΧΘ7-ΥΕΓ

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ_2018 ΑΔΑ Ω7ΩΣ4653ΠΣ-3ΥΓ

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΩΝ ΑΧΕΠΑ ΣΤΟ ΓΕΛ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ !

ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Το ανέκαθεν δραστήριο τμήμα ΑΧΕΠΑ HJ-33 της Ρόδου, αφού είχε μία εποικοδομητική συνάντηση εργασίας στα γραφεία της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με τον Διευθυντή κ. Ιωάννη Παπαδομαρκάκη και ενημερώθηκε για τις ανάγκες των σχολικών κτηρίων στο νησί μας, αποφάσισε, κατόπιν σχετικού αιτήματος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Λυκείου Αρχαγγέλου για άμεση ανάγκη τοποθέτησης κλιματιστικών μηχανημάτων στις αίθουσες του Λυκείου Αρχαγγέλου, την αγορά και χορηγία κλιματιστικών συσκευών, προκειμένου να καλυφθούν οι ανάγκες του σχολείου. Έτσι, τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Τμήματος ΑΧΕΠΑ Ρόδου, παρέδωσαν δύο  κλιματιστικά για τις αίθουσες του Λυκείου Αρχαγγέλου, τη Δευτέρα 28 Μαΐου 2018.

Ως εκ τούτου, η Διεύθυνση του Λυκείου Αρχαγγέλου θα ήθελε, εκ μέρους όλου του εκπαιδευτικού προσωπικού, του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων και των μαθητών του σχολείου, να εκφράσει βαθύτατες ευχαριστίες και αισθήματα βαθιάς ευγνωμοσύνης και εκτίμησης στο Διοικητικό Συμβούλιο και ανεξαιρέτως σε όλα τα μέλη του τμήματος ΑΧΕΠΑ Ρόδου για την έμπρακτη υποστήριξη του εκπαιδευτικού έργου στο νησί μας. Ελπίζουμε και ευχόμαστε η προσπάθεια του τμήματος ΑΧΕΠΑ να συνεχιστεί αμείωτη και η συνεισφορά του στην εκπαίδευση να εξακολουθήσει να αποτελεί έναν από τους βασικούς άξονες δραστηριοποίησής του.

Ο Διευθυντής του Λυκείου

Ευαγγελίδης Παναγιώτης