Αρχεία για 24 Αυγούστου 2017

Παιδιά Χαβαραίων που πέτυχαν σε ΑΕΙ-ΤΕΙ

Ανακοινώθηκαν οι βάσεις εισαγωγής των φοιτητών σε ΑΕΙ και ΤΕΙ της χώρας.

Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα ονόματα των επιτυχόντων από τα Λύκεια της Αμαλιάδας, παιδιών Χαβαραίων.  (Αναφέρονται αυτοί που οι γονείς τους φοίτησαν στα σχολεία του Χαβαρίου).

1. Αυγέρη Δήμητρα του Ιωάννη και της Παναγιώτας Λάσκαρη, Επιστήμης των Υλικών, Παν/μιο Πατρών.

2. Γκρίλλα Δήμητρα του Απόστολου και της Μαρίας Παναγιωτοπούλου, Νομική, Εθνικό και Καποδιστριακό Παν/μιο Αθηνών.

3. Γκρίλλας Ανδρέας του Σταύρου και της Βελούδως Φουντά, Πληροφορικής και Τηλεπ/νιών (Τρίπολη), Παν/μιο Πελοποννήσου.

4. Κουρής Θεόδωρος του Νικολάου και της Σταυρούλας Σιαχάμη, Τμήμα Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών, Παν/μιο Πειραιά.

5. Μαρνέρης Βασίλειος του Γεωργίου και της Ουρανίας, Οικονομικών Επιστημών, Παν/μιο Πατρών.

6. Μπερούκας Γεώργιος του Δημητρίου και της Ασημίνας, Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής, Παν/μιο Ιωαννίνων.

7. Ντάνασης Σταθόπουλος  Αναστάσιος του  Χρήστου και της Γωγώς, Ιατρική Κρήτης (12 ος).

8.  Παπασπυροπούλου Μαρία του Κων/νου και της Βαϊούλας, Μαθηματικών, Παν/μιο Ιωαννίνων.

9. Ράλλης Γεώργιος-Χρήστος του Νικολάου και της Αγγελικής Καράμπελα, Ιστορίας (Κέρκυρα), Ιόνιο Παν/μιο.

10. Ράλλης Χρήστος του Σωτηρίου και της Αθανασίας, Αστυφυλάκων, Αστυνομικές Σχολές.

11. Ρούνη Κων/να του Αθανασίου και της Αναστασίας, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπ/σης, Παν/μιο Πατρών.

12. Σεϊντής Γεώργιος του Θεοδώρου, Τμήμα Γεωγραφίας, Χαροκόπειο Παν/μιο Αθηνών.

13. Σιαχάμη Αδαμαντία του Ηλία και της Κατερίνας Κορωναίου, Ψυχολογία, Παν/μιο Αθηνών.

14. Σιαχάμης Νικόλαος του Ξενοφώντα και της Αντωνίας, Τμήμα Πληροφορικής, Οικονομικό Πανεπιστήμιο Αθηνών.

Στον πίνακα αναφέρονται και παιδιά που φοίτησαν σε Λύκεια άλλων πόλεων και έχουν γονείς Χαβαραίους.

Αν υπάρχουν και άλλοι επιτυχόντες, παιδιά Χαβαραίων, παρακαλώ να με ενημερώσετε για να συμπληρώσω τον πίνακα.