Αρχεία για 30 Αυγούστου 2014

Οι επιτυχόντες Χαβαραίοι στις Πανελλήνιες το 2014

Αρκετές επιτυχίες είχαμε και φέτος για τα παιδιά των Χαβαραίων κατά τις Πανελλήνιες εξετάσεις, για την εισαγωγή στα Πανεπιστήμια. Τα ονόματα των επιτυχόντων είναι:

1. Γιαννόπουλος Παναγιώτης του Σταύρου: Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης (ΦΛΩΡΙΝΑ).

2. Γκρίλλα Ελένη του Νικολάου : Οργάνωσης και Διαχείρισης Αθλητισμού (ΣΠΑΡΤΗ).

3. Ευθυμιοπούλου Κωνσταντίνα του Διογένη : Πληροφορικής και Τηλεματικής (ΑΘΗΝΑ).

4. Λαδέα Χρυσούλα του Γεωργίου : Φιλολογίας (ΙΩΑΝΝΙΝΑ).

5. Μαρνέρης Βασίλειος του Γεωργίου : Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων (ΑΓΡΙΝΙΟ).

6. Ντάναση Θεοδώρα του Νικολάου: Επιστήμης Φυτικής Παραγωγής (ΑΘΗΝΑ).

7. Ντάνασης Απόστολος του Νικολάου :Ιστορίας, Αρχαιολογίας και Διαχείρισης Πολιτισμικών Αγαθών (ΚΑΛΑΜΑΤΑ).

8. Ντάνασης Νικόλαος του Χαράλαμπου : Φυσικής (ΠΑΤΡΑ).

9. Παπασπυροπούλου Ελισάβετ του Κων/νου : Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής (ΙΩΑΝΝΙΝΑ).

10. Πετροπούλου Γεωργία του Ευάγγελου : Σχολή Πλοιάρχων.

11. Ράλλη Παναγιώτα του Σωτηρίου : Οινοποιίας και Τεχνολογίας Ποτών (ΔΡΑΜΑ).

12. Ρούνη Μαρία του Θεοδώρου : Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων (ΑΓΡΙΝΙΟ).