Τα τμήματα Α1 και Α2 συμμετέχουν στη βδομάδα μαθητικής δράσης της ACTION AID! Σε ομάδες δημιουργούμε τις δικές μας αφίσες με υλικά από τη φύση ( λουλούδια, φύλλα), από φλούδες φρούτων και διάφορα όσπρια όπως φακές, φασόλια, καλαμπόκι για ποπ κορν και άλλα΄! Δείτε τις δημιουργίες μας!
Υπεύθυνες καθηγήτριες: Μιμίκου Κυριακή και Καλαντζή Βασιλική
Ο σύνδεσμος που αναρτήθηκαν με τις αφίσες που έχουν δημιουργήσει τα σχολεία στη photo gallery.
ΟΙ ΑΦΙΣΕΣ ΜΑΣ