Περίπου στις 21:00, Δευτέρα 25/11/2019, ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα και το Γυμνάσιο Κανήθου συμμετέχει στον διαγωνισμό CanSat 2020. Με ανανεωμένη ομάδα και με εμπειρία. Περισσότερα Facebook: @spin.spaceinnov, @cansatgr Instagram: @spin.spaceinnov Linkedin: @spaceinnovation Twitter: @spin_spaceinnov Websites: space-innovation.org, cansat.gr #LaunchingYourDreams #CuriousAboutSpace #SPIN #CanSatGR Σύντομα θα έχουμε το δικό μας hashtag για να μπορείτε να ενημερώνεστε άμεσα. 0 Links
Κάτω από : Γενικά | Δεν υπάρχουν σχόλια »