Ημερομηνία επίσκεψης: Παρασκευή 18/12/2015 – 9:30 Ποιοι πήγαν;: 35 μαθητές της Α τάξης Γυμνασίου του Γυμνασίου Κανήθου και 3 εκπαιδευτικοί συνοδοί – 1 πούλμαν Τι είδαμε; http://schoolvisits.iit.demokritos.gr/robotics/2015/high_school Οι μαθητές χωρίστηκαν σε 2 ομάδες (η μια 17 μαθητές και ένας εκπαιδευτικός και η άλλη 18 μαθητές και 2 εκπαιδευτικοί). Η μια ομάδα πήγε στη Βιβλιοθήκη για […]
Κάτω από : Γενικά, Εκπαίδευση | Δεν υπάρχουν σχόλια »