ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΤΟΥ Γ/ΣΙΟΥ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΣΤΟ ΘΕΑΤΡΟ «ΜΕΤΡΟΠΟΛ» ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΡΟΔΟΥ

Η Διευθύντρια του Γ/σίου Κρεμαστής ζητά την εκδήλωση ενδιαφέροντος από τα  τουριστικά  γραφεία για τη διοργάνωση εκπαιδευτικής επίσκεψης στο θέατρο «Μετροπόλ» στον δήμο Ρόδου, με στόχο την παρακολούθηση της εκπαιδευτικής παράστασης «Οι Όρνιθες» του Αριστοφάνη.

Συγκεκριμένα:

– Η επίσκεψη θα πραγματοποιηθεί στις 21 Φλεβάρη 2017

Η προσφορά της επίσκεψης θα περιλαμβάνει:

– Μετάβαση με πούλμαν από το Γ/σιο Κρεμαστής στο θέατρο «Μετροπόλ» στη Ρόδο και επιστροφή στο Γ/σιο Κρεμαστής (09:45 π.μ. – 13:00μ.μ.)

Αριθμός των συμμετεχόντων μαθητών θα είναι  98 μαθητές και 1 αρχηγός  και 4 εκ/κοί συνοδοί  της εκπαιδευτικής επίσκεψης.

Υπεύθυνος καθηγητής: Παππά Όλγα (ΠΕ02)

Πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο για να δείτε ολόκληρη την πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΘΕΑΤΡΟ ΜΕΤΡΟΠΟΛ