Προκήρυξη εκδήλωσης ενδιαφέροντος για διδακτική επίσκεψη στη Ρόδο

Το Γυμνάσιο Κρεμαστής Ρόδου προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς τα ταξιδιωτικά γραφεία για την οργάνωση μετακίνησης μαθητών στις 19  Φεβρουαρίου 2020 στη Ρόδο. Τα στοιχεία που θα πρέπει να ληφθούν υπόψη για την υποβολή προσφορών είναι τα ακόλουθα:

• Μεταφορά με λεωφορείο Κρεμαστή – Ρόδο – Κρεμαστή
  • Αριθμός συμμετεχόντων: 48 μαθητές και 3 συνοδοί.
  • Υποχρεωτική Ασφάλιση Ευθύνης Διοργανωτή σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να καταθέσουν στη Διεύθυνση του Γυμνασίου Κρεμαστής (Περγιαλενής, Τ.Κ. 85104 – Κρεμαστή) έως τη Δευτέρα 17 Φεβρουαρίου στις 10 π.μ. τις προσφορές τους κλειστές όπου θα αναγράφονται η τελική συνολική τιμή του οργανωμένου ταξιδιού, αλλά και η επιβάρυνση ανά μαθητή, ώστε οι προσφορές να είναι οικονομικά και ποιοτικά συγκρίσιμες. Μαζί με την κάθε προσφορά κατατίθεται απαραιτήτως από το ταξιδιωτικό γραφείο και υπεύθυνη δήλωση ότι διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ.

ο Δ/ντής

Σαπουντζάκης Γεώργιος