Πανελλήνια ημέρα σχολικού Αθλητισμού

Ήταν ώρα για crossfit για όλους μας!!

Με αφορμή την Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού, το σχολείο μας επισκέφθηκε  στις 27/09 το γυμναστήριο “Underground Box”. Εκεί μας υποδέχτηκαν οι προπονητές Ευάγγελος και Γουίλιαμ Τσουρτσούλας, οι οποίοι μας μίλησαν για την αξία της διατροφής της εκγύμνασης και για την προπόνηση Crossfit.  Έπειτα μέσα από παιχνίδια και  ομαδικές δραστηριότητες κατάφεραν  να κάνουν τους μαθητές μας  να κατανοήσουν τις ωφέλειες της γυμναστικής.

Ευχαριστούμε από καρδιάς το γυμναστήριο Underground Box και τα μέλη του για την αγάπη που δείχνει στους μαθητές μας. τους προπονητές του για το ξεχωριστό κοινωνικό τους πρόσωπο που δείχνουν κάθε φορά αγκαλιάζοντας τις δραστηριότητες μας και τους ευχόμαστε υγεία, δύναμη και πολλές επιτυχίες .