Αρχείο ημέρας 10 Σεπτεμβρίου 2019

ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ

Η διεύθυνση και ο σύλλογος διδασκόντων του σχολείου μας σας εύχονται

“ ΚΑΛΗ ΣΧΟΛΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ”

Σας ενημερώνουμε ότι:

α) Την Τετάρτη στις 9.30 π.μ. θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός του σχολείου μας.

β) Τα βιβλία θα δοθούν στους μαθητές την Πέμπτη με την έναρξη των μαθημάτων.

γ) Τα δρομολόγια της Αστικής συγκοινωνίας Οντάθι – Ξηρόβρυση – Δροσιά και του ΚΤΕΛ Λουκίσια – Δροσιά που μεταφέρουν τους μαθητές του Γυμνασίου – Λυκείου Δροσιάς θα ξεκινήσουν την Τετάρτη 11/9/2019 στις 8:30 π.μ. και θα αναχωρήσουν από τον χώρο του σχολείου στις 12:00 μ.μ.

Από τη διεύθυνση