Αρχείο για 8 Αυγούστου, 2019

Με ξεχωριστή επιτυχία και σε ατμόσφαιρα χαράς και ενθουσιασμού πραγματοποιήθηκε το Σάββατο, 3 Αυγούστου 2019, ώρα 8 το βράδυ, στα Πλατάνια Μεσσηνίας και στο ανοικτό θέατρο «Νότα Αρνοκούρου», η βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στον 11ο Διαγωνισμό Έκθεσης του Συλλόγου Πλατανιτών Μεσσηνίας «Η Αγία Ελένη», ο οποίος διεξήχθη μέσω των Υπεύθυνων Σχολικών Δραστηριοτήτων των Διευθύνσεων Δ.Ε. Ηλείας και Μεσσηνίας την σχολική χρονιά 2018- 2019.

Στην εκδήλωση συμμετείχαν όλοι σχεδόν οι μαθητές από τους 64 που διακρίθηκαν, οι οποίοι παρέλαβαν το βραβείο τους, το χρηματικό έπαθλο και το δώρο τους από τον εμπνευστή και αθλοθέτη του Διαγωνισμού κ. Κωνσταντίνο Αρνόκουρο, από τους βουλευτές Μεσσηνίας που παρευρέθηκαν και από τους εκπροσώπους του Συλλόγου Πλατανιτών.

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Από την εκδήλωση βράβευσης του Διαγωνισμού Έκθεσης του Συλλόγου Πλατανιτών Μεσσηνίας «Η Αγία Ελένη»