Αρχείο για 17 Ιανουαρίου, 2019

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκαν σε Πύργο και Αμαλιάδα, στις 10 & 15 Ιανουαρίου 2019 αντίστοιχα, τα σεμινάρια Πρώτων Βοηθειών που διοργανώσαμε σε συνεργασία με τους Εθελοντές Διασώστες Πολιτικής Προστασίας του Δήμου Ήλιδας. Ευχαριστούμε θερμά τον πάντα πρόθυμο εκπαιδευτή μας, κ. Βασίλη Παναγιωτόπουλο, Διευθυντή του 1ου ΕΠΑΛ Αμαλιάδας, τους συνεργάτες του, τους Διευθυντές των σχολείων που μας φιλοξένησαν- κ. Ανδρουτσόπουλο στο 4ο ΓΕΛ Πύργου, κ. Γούναρη στο 2ο Γυμνάσιο Αμαλιάδας- και τους 50 συμμετέχοντες συναδέλφους.

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Από τα σεμινάριά μας Πρώτων Βοηθειών

ΣΧΕΔΙΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ_ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ_2018-2019

Εγκύκλιος Θεματικής Εβδομάδας 2019

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Θεματική Εβδομάδα 2018- 2019: Νέα θεματική ενότητα “Δημοκρατική συνύπαρξη & ανθρώπινα δικαιώματα”