Αρχείο για 21 Απριλίου, 2015

Σας ενημερώνουμε για την διοργάνωση σεμιναρίων Πρώτων Βοηθειών για εκπαιδευτικούς, σε συνεργασία με το ΕΚΑΒ ΠΑΤΡΑΣ (Δρ. Αμπατζίδης).

Για να δηλώσετε συμμετοχή καλείστε να συμπληρώσετε την ηλεκτρονική αίτηση μπαίνοντας στον παρακάτω σύνδεσμο μέχρι την Πέμπτη 30/ 4/ 2015.

Η κατά τόπους επιμόρφωση θα είναι διάρκειας 3-4 ωρών και θα υλοποιηθεί εκτός σχολικού ωραρίου (απόγευμα) έως τη λήξη του σχολικού έτους.

Η ακριβής ημερομηνία και ο τόπος υλοποίησης θα γνωστοποιηθούν εντός εύλογου χρονικού διαστήματος από την ολοκλήρωση της παρούσας πρόσκλησης.

Για το έγγραφο πατήστε ΕΔΩ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση σε σεμινάριο Πρώτων Βοηθειών για Εκπ/κούς