![IMG 20210918 205239](https://blogs.sch.gr/fiolitaki/files/2022/01/IMG_20210918_205239-150x150.jpg?x96045)
Το Σάββατο 18 Σεπτεμβρίου 2021 πραγματοποιήθηκε στο Πνευματικό Κέντρο Χανίων η Βράβευση των μαθητών και των μαθητριών που διακρίθηκαν στον 37ο Παγκρήτιο Λογοτεχνικό Διαγωνισμό που διοργανώθηκε το Σχολικό Έτος 2020-21 από τον Σύνδεσμο Φιλολόγων Νομού Χανίων. Φανερά συγκινημένα τα δημιουργικά παιδιά του Ομίλου Δημιουργικής Γραφής παρευρέθηκαν στην τελετή, η οποία πραγματοποιήθηκε σε στενό κύκλο και τηρώντας τα […]
Πρόσφατα σχόλια