Επιστροφή σε Μουσικές

Music Time Machine

Σας καλωσορίζουμε στην εκπομπή “Music Time Machine” η οποία θα σας ταξιδέψει πίσω στο χρόνο.

Πίσω στις λατρεμένες δεκαετίες των ‘80s και ‘90s. Θα ακούσετε τραγούδια τα οποία έχουν γράψει ιστορία και ακούγονται το ίδιο δυνατά και σήμερα όπως και τότε, αλλά και τραγούδια τα οποία ίσως να έχουν ξεχαστεί. Θα ακολουθήσουν εκπομπές με αφιερώματα σε γνωστούς θρύλους της μουσικής και πολλές εκπλήξεις! Ετοιμαστείτε, γιατί το ταξίδι τώρα ξεκινάει!!
Οι μαθητές της Β’ Τάξης του 2ου ΓΕΛ Λάρισας Σινάνη Λουιζιάνα, Σκούρας Ανδρέας, Τζουανάκη Χρυσάνθη.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/esr-2011-2013/esr-2011-12/ekpompes/%ce%bc%ce%bf%cf%85%cf%83%ce%b9%ce%ba%ce%ad%cf%82/music-time-machine/

4 σχόλια

Μετάβαση στη φόρμα σχολίων

1. καλές εκπομπές!!περιμένουμε!!

2. καλη τύχη
    δευτεράρα on air :Ρ

3. άντε παιδιά…καλή δουλειά!!ανυπομονούμε!!

4. Καλή επιτυχία στην ομάδα!!!