Ζωντανή μετάδοση από τους ΔΕΛΑΣΑΛονικείς – Κυριακή στις 10 π.μ.

logodelasallonikeisΟι ΔΕΛΑΣΑΛονικείς για δεύτερη συνεχόμενη φορά καλύπτουν ραδιοφωνικά ένα πολιτιστικό, επιστημονικό και αθλητικό γεγονός.

Αυτή την Κυριακή, 10 Μαΐου συντονιστείτε στο European School Radio από τις 10 π.μ. να ακούσετε τους μαθητές του Ομίλου Ραδιοφώνου, ΔΕΛΑΣΑΛονικείς, να μεταδίδουν τον παλμό από το Open Day- Αθλητικό Φεστιβάλ του Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ που έχει συνάμα και ενδιαφέρον ραδιοφωνικό! Στις 11 π.μ. θα γίνει η βράβευση τoυ Δ.Σ. Ταγαράδων, ως νικητές του Πανελλήνιου Διαγωνισμού Πρωτότυπης Δημιουργίας Κοινωνικού Ραδιοφωνικού Μηνύματος, που οργάνωσε το Δημοτικό Σχολείο ΔΕΛΑΣΑΛ, με την υποστήριξη του European School Radio.

Η εκπομπή θα ακουστεί σε επανάληψη στην προγραμματισμένη ώρα μετάδοσης 7 μ.μ.- 8 μ.μ. την Κυριακή, 10 Μαίου 2015 και αποτελεί την τελευταία ραδιοφωνική παραγωγή από τους ΔΕΛΑΣΑΛονικείς για το σχολικό έτος 2014-15.

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2015/05/09/delasalonikeis2015last/