“Radio – Mπερδέματα” του 9ου Δημ. Σχ. Αγ. Δημητρίου Αττικής

Εμείς, οι μαθητές του Στ1 του 9ου Δημοτ. Σχ. Αγίου Δημητρίου Αττικής, σας στέλνουμε με πολύ μεγάλη χαρά το σήμα της ραδιοφωνικής εκπομπής μας που φέρει τον τίτλο Radio – Μπερδέματα. Οι εκπομπές μας θα έχουν κάθε φορά διαφορετική θεματική γι’ αυτό, άλλωστε, επιλέξαμε και αυτόν τον τίτλο. Σε εμάς θα ακούσετε πρωτότυπες συνεντεύξεις, τραγούδια (γράφουμε στίχους), αλλά και μουσική! Είμαστε πολύ χαρούμενοι που ανήκουμε στην πιο δημιουργική μαθητική ραδιοφωνική κοινότητα.  Ακούστε το σήμα μας και θα καταλάβετε τη δυναμική των Radio – Μπερδεμάτων!

Η αφίσα των εκπομπών του 9ου Δημ. Σχ. Αγ. Δημητρίου Αττικής

Η αφίσα των εκπομπών
του 9ου Δημ. Σχ. Αγ. Δημητρίου Αττικής

Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2015/03/09/radio-m%cf%80%ce%b5%cf%81%ce%b4%ce%ad%ce%bc%ce%b1%cf%84%ce%b1-%cf%84%ce%bf%cf%85-9%ce%bf%cf%85-%ce%b4%ce%b7%ce%bc-%cf%83%cf%87-%ce%b1%ce%b3-%ce%b4%ce%b7%ce%bc%ce%b7%cf%84%cf%81%ce%af%ce%bf/

1 σχόλιο

1. θαυματουργό 9 Δημοτικο Αγ. Δημητριου

Τα σχόλια έχουν απενεργοποιηθεί.