Το 1ο ΓΕΛ Αργοστολίου Κεφαλλονιάς συμμετέχει φέτος για πρώτη φορά στην ραδιοφωνική παρέα του European School Radio ελπίζοντας να σας κρατήσει συντροφιά με ωραίες μουσικές και ενδιαφέροντα θέματα.
Stay tuned!!!
Το σποτάκι μας:
Μόνιμος σύνδεσμος σε αυτό το άρθρο: https://blogs.sch.gr/esrblog/2015/03/05/1%ce%bf-%ce%b3%ce%b5%ce%bb-%ce%b1%cf%81%ce%b3%ce%bf%cf%83%cf%84%ce%bf%ce%bb%ce%af%ce%bf%cf%85/
Πρόσφατα σχόλια